Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1411 hodnocení
5
1394x
4
2x
3
2x
2
0x
1
13x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Jsem moc spokojená. Pěkný materiál.
MV
Marie Vyhňáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2022
Velká spokojenost. Objednávka byla vyřízena obratem. V předvánočním čase jsem takovou rychlost nečekala.
VŘ
Véra Řezníčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2022
Jsem velmi spokojená. Krásný ubrus, rychlé dodání na prodejnu. Doporučuji!
LP
Lenka Pospíšilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2022
KČ
Kateřina Čechurová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2022
IK
Ivana Kyselková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2022
FČ
František Čížek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2022
Super materiál. Nevypadá jako laciný hadr
JK
Jarmila Kašna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2022
Jsem spokojená, set ručníků je velmi pěkný
IV
Ilona Veselá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2022
JB
Jiří Bartoš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2022
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2022
LS
Libuše Syrovátková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2022
Krásný ubrus už ho mám na stole všem se líbí děkují
SL
Simona Lachoutova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2022
KŠ
Květuše Špuláková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2022
S dodávkou textilní bordury - venkovský motiv jsem velice nespokojena. Předpokládala jsem, že ji lze našít na cokoliv. Dodaná bordura je z obou stran roztřepená, lezou z ní nitě, jako by byla od něčeho oboustranně odstřižena. Chtěla jsem si ji přišít na noční košili, abych košili prodloužila, a 10 cm by se mi bylo velmi hodilo. Když ji nyní oboustranně zapošiji, moc mi z ní nezbyde a její vzor bude zčásti nevyužit. Takto jsem její využití nezamýšlela a takovou dodávku jsem opravdu neočekávala.
K. Špuláková.
JF
Jarmila Franková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2022
HK
Hana Krčilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2022
Zboží přišlo během pár dnů, gobelín je opravdu nádherný a kvalitní. Doporučuji.
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2022
Velmi příjemný na dotek, hezký design.. Vnučka vypadá spokojeně.. :-)
AM
Anna Maixnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2022
Velká spokojenost, rychlost odeslání zboží i komunikace na jedničku s hvězdičkou.
SŠ
Stanislava Šedová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2022
