Bytové doplňky

Možná jste se právě nastěhovali, v bytě není zatím zhola nic, jen krabice, které čekají na vybalení. Ale najednou se stane něco úžasného - v obýváku pověsíte závěsy, v kuchyni prostřete ubrus, v ložnici povlečete postel a rázem se neobydlené prostory promění v uvěřitelné “doma”, přestože většina nábytku, natož dekorací, dosud není na svém místě. 

Jsou to právě nejrůznější bytové textilie, které vnáší do místnosti teplo, vyvažují tvrdé a studené prvky a dávají nám skutečný pocit domova a pohody, ať už je to voňavé povlečení, vyšívané prostírání nebo měkký ručník v koupelně. Kromě své ozdobné funkce vám navíc takový ubrus či závěs nabídnou praktické výhody jako ochrana nábytku, stín před sluncem nebo zabrání úniku tepla, koupelnová předložka zase sníží riziko nepříjemného uklouznutí na mokré podlaze.

A jestli si chcete takové bytové doplňky ušít sami, rádi vám poradíme s výběrem vhodné látky, nebo si o materiálech přečtěte v článcích zaměřených na to, jak se v látkách vyznat, nepřehlédněte ani druhý a třetí díl.

Nejprodávanější

79 položek celkem

Cena

551090
1551090

Značky

Barva

Tvar

Velikost

Položek k zobrazení: 79
Nahoru
Další produkty
Doprava zdarma
Gobelínové ubrusy
Kamenné prodejny
Tradice 30 let