Aquamat podložky

Aquamat podložky jsou velmi známé a oblíbené pěnové podložky, které oceníte nejen v koupelnách, ale např i u bazénů. Jejich měkký pěnový povrch je velmi příjemný na dotek a dá se na něm bez potíží chodit i holýma nohama. Jeho struktura zároveň zaručuje i velkou stabilitu, pokud na něj šlápnete např mokrou nohou. 

Aquamatové podložky se tak používají velmi často např. u sprchových koutů, van, v prádelnách nebo u bazénů, zkrátka všude tam, kde potřebujete bezpečně projít bosou a často mokrou nohou. 

Tyto pěnové koupelnové podložky nabízíme v několika barevných variantách. Koupelnové podložky jsou vyrobeny z PVC materiálu a jejich údržba je velmi snadná – pro většinu nečistot postačí jejich potření vlhkým hadříkem se saponátem, nebo jen opláchnutí vodou. 

Aquamantové podložky do koupelen jsou od výrobců dodávány v celých rolích o délce 10-15 metrů. V našem e-shopu si však můžete koupit Vámi požadovanou délku snadno online. Jednoduše si u Vámi vybraného vzoru vyberete délku (šířka zůstává vždy stejná) a odešlete objednávku. Ceny materiálu jsou uvedeny vždy za metr celé šířky podložky.

Nejprodávanější

7 položek celkem

Cena

115116
1115116

Značky

Položek k zobrazení: 7
Doprava zdarma
Gobelínové ubrusy
Kamenné prodejny
Tradice 30 let