Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1411 hodnocení
5
1394x
4
2x
3
2x
2
0x
1
13x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
rychlost
Dobrý den,
Velmi děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, jsem rádi, že jste byl/a s nákupem u nás spokojen/a a budeme se velmi těšit na Vaši další objednávku :).
S přáním hezkého dne
Tým Tegatex
+ rychlost
+ moc hezké zboží
Gobelínové výrobky jsou opravdu kvalitní a moc hezké, rychlé vyřízení objednávky, jsem moc spokojená a doporučuji.
Dobrý den Věro,
velmi děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že nákup na našem novém e-shopu proběhl dle Vašich představ, a budeme se moc těšit na Váš další nákup :).
S přáním hezkého dne
Tým Tegatex
+ Látka a zpracování gobelinu výborne
Barvy. Látka gobelinu výborná. Moc hezké zpracování.
Dobrý den Daso,
Velmi děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, jsem rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a budeme se velmi těšit na Vaši další objednávku :).
S pozdravem
Tým Tegatex
Rychlost dodání zboží, ručníky krásně měkké
Dobrý den,
Velmi děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, jsem rádi, že jste byl/a s nákupem u nás spokojen/a a budeme se velmi těšit na Vaši další objednávku :).
S přáním hezkého dne
Tým Tegatex
Dodání je rychlé bez problému
Dobrý den,
velmi děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že nákup na našem novém e-shopu proběhl dle Vašich představ, a budeme se moc těšit na Váš další nákup :).
S přáním hezkého dne
Tým Tegatex
+ Ochotné a rychlé jednání
+ Látka barvou odpovídala obrázku což mě nadchlo.. Také velmi velký výběr vzorů a barev přijatelné ceny.U tohoto obchodu si budu nadále a ráda objednávat. Kovaříková
Dobrý den Jarko,
Velmi děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, jsem rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a budeme se velmi těšit na Vaši další objednávku :). Velmi nás těší, že všechno je dle Vašich představ, záleží nám na tom, aby fotografie produktů vypadaly co nejvíce reálně a zároveň dobře.
S pozdravem
Tým Tegatex
+ Rychlé dodání i dáreček, který udělal radost synovi
Dobrý den,
velmi děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že nákup na našem novém e-shopu proběhl dle Vašich představ, a budeme se moc těšit na Váš další nákup :). Dárečky dáváme právě proto, aby udělaly radost ;).
S přáním hezkého dne
Tým Tegatex
Objednala jsem pro dcerku ložní povlečení minky a byla jsem v šoku. Nádherné povlečení které mi vyrazilo dech. Kvalitní provedení,skvělý materiál, dcera spí jako v bavlnce. Rychle dodání firmou PPL. Za mě milion krát děkuji, budu objednávat pořád. Skvělý obchod. Určitě hodně doporučuji tady nakupovat. Kvalita za rozumnou cenu.
Dobrý den,
jsme rádi, že povlečení udělalo takovou radost a že se v něm hezky spinká (přejeme hezké spaní i sny :D). Zároveň velmi děkujeme za takto pozitivní hodnocení, které nám udělalo velkou radost a budeme se těšit na další objednávky od Vás.
S pozdravem
Tým Tegatex
Perfektní komunikace, ochota, vstřícnost
Dobrý den,
Velmi děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, jsem rádi, že jste byl/a s nákupem u nás spokojen/a a budeme se velmi těšit na Vaši další objednávku :).
S přáním hezkého dne
Tým Tegatex
+ Spokojenost
Ručníky super ,u dcery jsem je viděla a držela v ruce a fakt kvalitní a pěkne zároveň....
Dobrý den Helko,
Velmi děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, jsem rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a budeme se velmi těšit na Vaši další objednávku :).
S pozdravem
Tým Tegatex
jsem spokojena
Dobrý den,
Velmi děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, jsem rádi, že jste byl/a s nákupem u nás spokojen/a a budeme se velmi těšit na Vaši další objednávku :).
S přáním hezkého dne
Tým Tegatex
+ Velmi rychlé jednání
- Nic
Dobrý den,
Děkujeme za pozitivní ohodnocení našeho eshopu, jsme rádi, že nákup proběhl v pořádku a zboží se Vám líbilo :).
Velmi děkujeme i za to, že jste si udělal/a čas na vyplněné dotazníku a budeme se velmi těšit na Váš další nákup.
S přáním hezkého dne
Tým Tegatex
+ pěkné kvalitní zboží, objednávka byla rychle vyřízena a v pořádku doručena
Dobrý den,
děkujeme za pozitivní hodnocení našeho e-shopu. Jsme velmi rádi, že nákup proběhl v pořádku a že jste si udělal/a čas na ohodnocení. Budeme se velmi těšit na Vaši další objednávku :).
S pozdravem
Tým Tegatex
Spokojenost, nakupovala jsem poprvé. Vše přišlo v pořádku.
Dobrý den Heleno,
děkujeme za pozitivní hodnocení našeho e-shopu. Jsme velmi rádi, že nákup proběhl v pořádku a že jste si udělal/a čas na ohodnocení. Budeme se velmi těšit na Vaši další objednávku :).
S pozdravem
Tým Tegatex
+ rychlost
Dobrý den,
Velmi děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že nákup na našem novém e-shopu proběhl dle Vašich představ, a budeme se moc těšit na Váš další nákup :).
S přáním hezkého dne
Tým Tegatex
kvalitni latky a rychle dodani
Dobrý den,
Děkujeme za pozitivní ohodnocení našeho eshopu, jsme rádi, že nákup proběhl v pořádku a zboží se Vám líbilo :).
Velmi děkujeme i za to, že jste si udělal/a čas na vyplněné dotazníku a budeme se velmi těšit na Váš další nákup.
S přáním hezkého dne
Tým Tegatex
+ Rychlost, kvalita, dobre ceny
Dobrý den Viki,
Velmi děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, jsem rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a budeme se velmi těšit na Vaši další objednávku :).
S pozdravem
Tým Tegatex
Doporučuji, vše ok
Dobrý den,
Děkujeme za pozitivní ohodnocení našeho eshopu, jsme rádi, že nákup proběhl v pořádku a zboží se Vám líbilo :).
Velmi děkujeme i za to, že jste si udělal/a čas na vyplněné dotazníku a budeme se velmi těšit na Váš další nákup.
S přáním hezkého dne
Tým Tegatex
Velice dobré zkušenosti. Nádherné kvalitní zboží. Veliká ochota. Určitě doporučuji.
Dobrý den,
Velmi děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že nákup na našem novém e-shopu proběhl dle Vašich představ, a budeme se moc těšit na Váš další nákup :).
S přáním hezkého dne
Tým Tegatex
dobrá komunikace, rychlé dodání zboží, naprosto spolehlivý obchod,boží pěkné, kvalitní.
Dobrý den Heleno,
Velmi děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, jsem rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a budeme se velmi těšit na Vaši další objednávku :).
S pozdravem
Tým Tegatex
