Vrácení zboží

Velmi nás mrzí, že nejste s naším zbožím spokojeni. Vaše rozhodnutí vrátit ve 14denní lhůtě Vámi koupené zboží přes náš e-shop však respektujeme. Pro tyto případy jsme pro Vás připravili vzorový formulář, který prosím vyplňte a vytištěný přiložte spolu se zbožím, které chcete vrátit.

Firma, kterou zvolíte na zaslání Vámi zakoupeného zboží zpět je jen na Vás, rádi bychom Vás však upozornili na správné zabalení Vámi zaslaného balíku, aby se zboží při dalším transportu neponičilo. Vámi poničené, nebo jinak znehodnocené zboží není možné vrátit.

Velmi Vás prosíme o vyplnění Vašich kontaktních údajů, velmi nám to pomůže a urychlí proces vrácení peněz. Peníze vracíme vždy zasláním na Váš účet, prosíme tedy i vyplnění čísla Vašeho účtu.

Odstoupí-li kupující, který je spotřebitelem, od kupní smlouvy, vrátí mu Společnost bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy, všechny peněžní prostředky (kupní cenu dodaného zboží) včetně nákladů na dodání, které od něho na základě kupní smlouvy přijala, stejným způsobem. Jestliže kupující zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který Společnost nabízí, vrátí Společnost kupujícímu náklady na dodání zboží pouze ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží. Společnost není povinna vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než zboží obdrží zpět nebo než kupující prokáže, že zboží Společnosti odeslal.

Balíček, spolu s vyplněným a vytištěným vzorem formuláře odstoupení od smlouvy a dokladem o koupi zašlete prosím na naši adresu:

TEGAtex s.r.o.
Vsetínská 632, Karolinka
Karolinka 756 05 

V případě potřeba nás neváhejte kontaktovat:

Email: obchod@tegatex.cz

Tel: +420 777 805 520