Koupelna

Hřejivé koberce ani deky do koupelen sice nepatří, komu by se ale chtělo chodit po studených kachličkách? I koupelny si zaslouží kousíček textilu nebo prvků, které těmto prostorům dodají žádoucí pohodlí. Koupelnové podložky navíc plní důležitou funkci bezpečnosti, když zrovna vycházíte ze sprchy - pomohou vám došlápnout s větší jistotou než na holou, vlhkou a kluzkou podlahu. Díky modernímu materiálu perfektně izolují, takže nejsou studené, a návrat ze světa relaxace tak bude zcela bez problémů.

I návštěva místnosti, kam i císař pán chodí sám, bude pro vaše bosé nohy mnohem příjemnější díky praktickým vykrojeným koupelnovým předložkám.

Měkká bavlněná osuška se o vás postará, než najdete oblečení nebo župan, osvědčí se vám také při návštěvě sauny, posilovny nebo bazénu. Kvalitní bavlnu ručníků s extrémně velkou savostí oceníte při každodenním mytí rukou. Vzory ručníků a osušek můžete navíc snadno sladit - v dané variantě u nás najdete oba typy, široký výběr barev vám zase dovolí kombinovat barvu těchto textilií s barvou vaší koupelny.

V letních dnech si na pláž nebo koupaliště do tašky přibalte lehoučkou osušku na pláž z mikrovlákna - kromě vysoké savosti a nízké hmotnosti umí také rychle uschnout.

Nejprodávanější

3 položek celkem

Cena

175499
1175499

Značky

Barva

Šířka plátna

Velikost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 3
Doprava zdarma
Gobelínové ubrusy
Kamenné prodejny
Tradice 30 let