Softshell

Softshell látky jsou velmi oblíbené pro své jedinečné vlastnosti. Milují je zejména vyznavači aktivit v přírodě, kdy jim softshellová tkanina dovoluje dlouhodobý a prakticky neomezený pohyb v přírodě. Softhelové látky jsou do značné míry nepromokavé, prodyšné a chrání i proti větru. Softshellové látky jsou šity z několika vrstev, přičemž vnější chrání před vnikem vlhkosti (např. deště) hlouběji do tkaniny a vnitřní části naopak látce dovolují dýchat a zajišťují tepelný komfort.

Softshellové tkaniny se rozdělují podle několika kritérií – tloušťky materiálu (a následné určení, zda se materiál hodí pro jarní / podzimní, letní nebo zimní období), voděodolnost a prodyšnost. Softshellové látky si za dobu své existence vydobyly značnou hodnotu. Pro své vlastnosti přímo vybízejí k ušití bund, kombinéz či kalhot, které lze použít při sportování nebo turistice i za nepříznivého počasí.

Softshellové látky lze v našem e-shopu koupit online a za skvělé ceny! Jednoduše si vyberete barvu nebo vzor která se Vám líbí, určité si délku látky, odešlete objednávku a zboží je již na cestě k Vám.

Látky ze softshellu posíláme výhradně v metráži – zvolíte si pouze délku látky, šířka látky zůstává neměnná. Ceny jsou vždy uvedeny za délky jednoho metru látky v celé šíři.

Nejprodávanější

3 položek celkem

Cena

199200
1199200

Značky

Barva

Vzor

Položek k zobrazení: 3
Doprava zdarma
Gobelínové ubrusy
Kamenné prodejny
Tradice 30 let